Friday, 04-Nov-22 23:28:04 UTC

Fotó: Polyák Attila - OrigoEkkor Covicot küldték le, de Amorim nem tudott élni a helyzettel, ráadásul leküldték Grootot is. Radicevic kapufát lőtt, Tomori viszont gólt, ahogy Lekic is (25-25). Tapintani lehetett a feszültséget a csarnokban, öt perc sem volt hátra, majd Knedlikova gólja helyett Görbicz dobhatott büntetőt, be (26-25). Egy kimaradt Vardar-akció után Penezicet küldték le (Groot bánta az ütését), Görbicz viszont nem tudta kettőre növelni az előnyt. A Vardar kapus nélkül ment az egyenlítésért, egy perc és hét másodperc volt hátra. Össze is jött az egyenlítés, amikor Ambros Martín kért időt. Fórban támadott a Győr, de Mörknél belemenést fújtak. Lekic a falba dobott egy időntúlit, hosszabbítás következhetett (26-26). Lazovic fontos gólokkal tartotta meccsben a Vardart - A képre kattintva galéria nyílik! Forrás: MTI/Szigetváry ZsoltA Győr a hatodik BL-döntőjén a harmadik győzelméért harcolt, elszántan: Mörk gólja indította a túlórát, utána Groot végigszaladt a pályán, el egy védő mellett, és behajította a ziccert (28-26).

1. A 2016/2017-es Bajnokok Ligája-döntő – helyszíni riport | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

bl döntő 2017 közvetítés a parlamentből

2017. február 11. 20:36 © A Bajnokok Ligája 3. középdöntő-fordulójában az FCM a Krimet, míg a Metz az Asztrahanocska csapatát látta vendégül. Fotó: EHF Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 3. forduló FC Midtjylland - RK Krim Mercator 28-19 (13-11) Ikast, IBF Aréna Játékvezetők: Robert Schulze, Tobias Tönnies (németek)EHF Bajnokok Ligája, a 2. középdöntő-csoport állása1. Győri Audi ETO KC6501185-1434210 pont2. FC Midtjylland7403178-17088 pont3. Larvik HK6312164-16137 pont4. RK Krim Mercator7304174-201-276 pont5. CSM București6213146-151-55 pont6. Team Esbjerg6105162-183-212 pont A csoport további mérkőzései: Győri Audi ETO KC - Larvik HK vasárnap 17. 00, Győr, Audi Aréna Játékvezetők: Viktorija Alpaidze, Tatjana Berezkina (oroszok) Élő közvetítés: Sport1 CSM București - Team Esbjerg vasárnap 17. 00, Bukarest (București), Dinamo Sportcsarnok Játékvezetők: Andrej Guszko, Szjarhej Repkin (fehéroroszok) Élő közvetítés: ehfTV EHF Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. forduló Metz Handball - HK Asztrahanocska 37-18 (17-10) Metz, Les Arènes Játékvezetők: Bartosz Leszczynski, Marcin Piechota (lengyelek)EHF Bajnokok Ligája, az 1.

Ezt követően nem sok említésre méltó esemény történt, egészen a 87. percig, amikor Divock Origi eldöntötte a mérkőzést, ezzel a Liverpool 6. BEK/BL-trófeáját emelhette a május 29-én Isztambulban a Chelsea vagy a Manchester City ünnepelhet, azt most még nehéz lenne megtippelni. Az eddigi házidöntőkből kiindulva azonban arra lehet számítani, hogy rendkívül kiélezett csatára kerül sor a két angol gárda között, amely simán büntetőrúgásokba akarsz lemaradni a hasonló cikkekről? Iratkozz föl a Sportudvar Hírlevélre! A kiemelt kép forrása: Panoramic

83. perc Kiszabadul a Real! Kroos - Benzema - Vinicius Jr. összjáték után Alisson önfeláldozóan szerzi meg a labdát a meccs eddigi egyetlen gólszerzője elől. Öt perc a ráadás! 91. perc Az előző pillanatban csereként beállt Dani Ceballos kerül nagy helyzetbe, de megijed a lehetőségtől, és szögletre takarítanak a liverpooli védők. Lehet, hogy ezzel járt igazán jól a Real... 95. perc Kihúzta a Real Madrid! A királyi gárda immár 14-szeres BL (BEK)-győztes, és a vezetőedző, Carlo Ancelotti is történelmet ír: az egyetlen szakvezető, amely immár ötször nyerte meg a legrangosabb európai kupát! Nyitókép A meccs embere: a Real Madrid kapusa, Thibaut Courtois kilenc nagy védése közül az egyik Fotó: MTI/EPA Filip Singer

A képre kattintva galéria nyílik! Fotó: Polyák Attila - OrigoNéggyel is mehetett volna a Győr, de Tomori elpasszolta magát, kettőre csökkent a különbség. Ambros Martín időt kért. Az ellenfél dobott kapufát, Grimsbö védett ziccert, Lekic kapkodott, így a Győr a támadójátéka akadozását is túlélte, mígnem Bódi vágott Pessoa szeme közé egy kipattanót (20-17). Amorim nagy helyzetben nem tudott betalálni, majd el-Gauit kiállították, Penezic pedig szépített. Kritikus percek voltak, amikor Groot hátrányból dobott egyet (21-19). Lacrabere büntetőjével egyre olvadt az előny, majd ismét Groot felelt – ez volt az ötödik gólja, ugyanannyinál járt, mint Görbicz. Althaus az 50. perc elején szépített (22-21), a védekezésben elcsúszó Amorim azonban elöl javította a hibáját. Egy újabb gólváltás után ismét kettővel ment a magyar csapat, amikor Althaus zsinórban a harmadik gólját dobta az időkérés után, majd meglett a negyedik is (24-24). Nem lehetett már fokozni a feszültséget - A képre kattintva galéria nyílik!

Juventus vagy Real Madrid? Szurkoljunk együtt az UEFA Bajnokok Ligája döntőjén június 3-án, szombaton este a Városháza téren! A mérkőzést óriáskivetítőn nézhetjük meg, lesz büfé és nyeremények is. Asztalfoglalás 19. 00 órától a helyszínen. A rovat további hírei: Sport Gyönyörű győzelem Gyergyóban 2022. okt. 09. Gyorsan feledtette a Brassó elleni vereséget, egy fordulatos, izgalmas meccsen végül 6-4-es diadalt aratott az Acélbikák alakulata. A győzelem értékét növeli, hogy azt egy komoly haderőkből álló ellenfél, a Gyergyó otthonában vívta ki együttesünk. Értékes, szép siker, csak így tovább, Bikák! Nagy csaták a Diablo Kupáért 2022. 08. A Hangover csapatának sikerével ért véget a hatodik alkalommal megrendezett Diablo Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó torna az Arany iskola tornatermében. Vereséggel kezdte erdélyi túráját a DAB A Brassó gárdája 5-1 arányú győzelemmel torolta meg a dunaújvárosi pofont az Acélbikák erdélyi sorozatának eső állomásán pénteken este; sajnos a helyzetkihasználás terén még mindig sokat hibázik a Dunaújváros.

bl döntő 2017 közvetítés időpont

Ezzel a portugál Alfredo Di Stéfano és Puskás Ferenc után a harmadik játékos, aki legalább négy gólt szerzett a BEK/BL-döntői során. És még egy kis statisztika: Cristiano Ronaldo pályafutása 600. gólját szerezte a klubjaiban és a portugál válogatottban lejátszott tétmérkőzésein pályára lépve. Ronaldo duplázott, a Real Madrid megvédte a címét (Fotó: AFP)ÉRKEZETT MÉG EGY PIROS ÉS EGY GÓL, DE EZ MÁR NEM BEFOLYÁSOLT SEMMITA két gyors góllal a Real nagyon közel lépett a történelmi címvédéshez, főleg hogy a csereként beálló Juan Cuadrado nagyjából 15 perc alatt két sárga lapot is begyűjtött, így a 84. percben a kiállítás sorsára jutott – Jens Lehmann és Didier Drogba után a kolumbiai a harmadik labdarúgó, akit kiállítottak Bajnokok Ligája-döntőben, egyben ő az első cserejátékos, aki piros lapot kapott BL-fináléban. Sőt a rendes játékidő utolsó percében Ronaldo sorfalról lepattanó szabadrúgása után Marcelo verte meg egy az egyben az emberét a bal oldalon, majd lapos beadásából a nyolc perccel korábban beszálló Marco Asensio okosan a kapuban helyezett, megadva a kegyelemdöfést a Juventusnak és Buffonnak is (1–4) – a 21 éves Asensiónál fiatalabb labdarúgó korábban nem szerzett gólt BEK/BL-döntőben a Real Madrid színeiben.

Erre pedig képesnek tartom a csapatunkat. "A dubrovniki találkozó 20. 15-kor kezdődik, az M4 élőben közvetíti. És ami a közvetítéseket illeti: a tervek szerint az európai szövetség honlapján a Bajnokok Ligája összes csoportmérkőzése követhető lesz, így tv nélkül sem maradhatunk le a Szolnok, az Eger és az OSC meccseiről, valamint bármelyik BL-partiról. Férfi Bajnokok Ligája – főtáblaA-csoport:Olympiakosz Pireusz (görög) Szolnoki Dózsa-Közgép Olympique Nice (francia) Spandau Berlin (német) A-Híd OSC-Újbuda AN Brescia (olasz)B-csoport: Jug Dubrovnik (horvát) Pro Recco (olasz) CNA Barceloneta (spanyol) Partizan Beograd (szerb) Waspo Hannover (német)ZF-Eger A program1. forduló, november 30., szerdaA-csoportOSC–Szolnok, 19. 00 - itt olvashatja előzetesünketOlympiakosz–Brescia, 18. 30Nice–Spandau, 19. 30B-csoportDubrovnik–Eger, rceloneta–Partizan,. 19. 30Recco–Hannover, 20. 30 A B-csoport további menetrendje 2. forduló, december 10., szombatPartizan–EgerHannover–BarcelonetaDubrovnik–Recco3. forduló, december 21., szerdaEger–ReccoHannover–Partizan Barceloneta–Dubrovnik4.